Son yıllarda göze hitap eden etkinlikler, organizasyonlar göz doldurur niteliktedir. Görsel açıdan iyi hazırlanmış, göze hitap eden, kurumsallığı ön plana çıkaran organizasyonlar firmaların büyümesinde de önemli rol oynamaktadır. Kurumsal protokol katılımlı açılış organizasyonu  ise büyük ölçekli firmaların açılışı sırasında olmazsa olmaz bir hal almıştır. Ankara açılış organizasyonu olarak faaliyet gösteren firmamız, firmanız için en uygun olan hizmeti belirleyerek hedeflenen amaçlarınıza ulaşmanız konusunda yardımcı olmaktadır.

kurumsal firmalar, kuruluşunu daha  geniş kitlelere duyurmak, tanınmış bir firma kimliğine ulaşmak için birçok farklı kanaldan kitlelere ulaşmak isterler. öncelikle firma kimliğini en iyi şekilde yansıtacak ve hedef kitlenin hafızasında daha iyi yer edebilecek açılış organizasyonlarını tercih ederler. Ankara Açılış Organizasyon olarak firmanızın hafızalarda yer edebilmesi konusunda oldukça başarılı bir grafikte ilerlediğimizi bilmenizi isteriz.

Firmamız, VİP ve protokol katılımlı açılış organizasyonları düzenleyen ve buna bağlı siz değerli müşterilerini memnun etmeyi amaç edinmiş bir firmadır. Piyasada bulunan birçok firmaya göre daha kurumsal faaliyet gösteriyor olmamız firmamızı tercih etmeniz için yeterli bir nedendir. Hamza Küçük Organizasyon kapsamında protokol katılımlı açılış organizasyonlarımız geniş kitleye hitap edebilecek şekilde hazırlanmaktadır. Her biri alanında uzman kişilerce hazırlanan protokol katılımlı açılış organizasyonu büyük bir titizlikle tasarlanmaktadır. Genellikle firmanız amblemlerinin yer aldığı renk ve simgeler organizasyon sırasında önem verdiğimiz ayrıntılar arasındadır. Detaycı, mükemmeliyetçi ve müşterisinin talep ve düşüncelerini her şeyden daha çok önemseyen firmamızda her bütçeye ve zevke uygun organizasyonlar mevcuttur.

Öncelikle protokol katılımlı açılış organizasyonu için temin ettiğimiz şık bir kürsü, kürsüde yer verdiğimiz firma amblemi ile başlangıcımızı yaparız. Kürsüye yerleştirilen mikrofonlar ile devlet erkânının daha rahat konuşma yapabilmesi sağlanır. Bunun dışında protokol için ayrıca bir loca hazırlayarak misafirlerinize verdiğiniz önemi apaçık ortaya koymaktayız. Özenle hazırlanmış koltuklarınızda devlet erkânını kurumsal kimliğinize yakışır bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için çadır, masa ve sandalye de firmamız tarafından temin edilecektir. Sandalye ve masalar yine büyük bir özenle süslendikten sonra kullanıma uygun hale gelecektir. Her ayrıntı firmamız için oldukça önemlidir. Bu yüzden ayrıntılar sunumumuzu daha ön plana çıkarak, firmanızın tanıtımlarını da daha cazip hale getirecektir. Eğer ki organizasyon geç bir saatte olacaksa buna uygun sahne ve ışık ekipmanlarımızı da organizasyon alanına kurarak uzun süreli açılış yapabilmenize de imkân sağlayabiliriz. Her bir ekipmanımız birinci sınıf kalitede olup dış mekân kullanımları için de uygundur. Herhangi bir olumsuz hava koşullarından etkilenmeden kullanabilmeniz de mümkündür.

Açılış yapılacak alana gelecek misafirler mutlaka görsel detaylara önem verecektir. Bunun bilincinde olan firmamız misafirlerinizi daha kurumsal bir şekilde karşılayabilmeniz için kırmızı halı ve protokol bariyerleri de temin edecektir. Talep ettiğiniz takdirde protokol katılımlı açılış organizasyonu girişine ekipmanlarımızı yerleştirebiliriz. Misafirlerinizi karşılayacak hosteslerimiz ve mankenlerimiz de yine firmamız tarafından sağlanacak, masanıza kadar size eşlik edecektir. genellikle protokol denilince akla gelen devlet erkanları gelir. Bu yüzden protokol katılımlı açılışlarda mutlaka bu ekipmanlarımızı önermekteyiz. Aynı zamanda açılış sırasında konukları davet edecek, açılışın düzenini sağlayacak bir sunucuya da ihtiyaç vardır. Profesyonel sunuculuk hizmetlerimiz ile organizasyonunuzu belli bir düzende başlayıp bitirebiliriz. Herhangi bir karışıklığa mahal vermeden açılışınız başladığı gibi biter. Açılış sırasında konuşmacıları misafirlerinizin daha rahat görebilmesi için LED televizyon kurulumunu yapmaktayız. Dev LED TV ile konuşmacıları en uzaktaki misafiriniz bile görebilecektir. Konuşmaların bitmesinin ardına firmanızı, vizyon ve misyonunuzu anlatan görsel içerikleri LED TV aracılığıyla misafirlerinize aktarabilirsiniz. Görsel olarak özenle hazırlanmış tanıtım video ve resimlere bakan misafirlerinizin hafızasında daha kolay kalabilirsiniz. Aynı zamanda açılış süresi boyunca tüm etkinlikleri resimleyecek profesyonel fotoğrafçımız, videoya çekecek uzman kameramanımız da vardır. Arzu ettiğiniz takdirde her iki hizmeti de organizasyonuz için ayarlayabiliriz.

Kurumsal markalar için düşündüğümüz catering hizmetlerimiz ile misafirlerinizi dilediğiniz şekilde ağırlayabilmekteyiz. İkramların sunulacağı masalarımız firma profilinize uygun şekilde tasarlanmaktadır. İster yemekli ister atıştırmalık olarak hazırlanan tabaklar büyük bir titizlikle misafirlere hostesler tarafından ikram edilecektir. Bir açılış alanı için gereken tüm detaylar firmamız tarafından düşünülüp, tasarlandıktan sonra sizlerle paylaşılır. Sizin de uygun görmeniz durumunda mekânınızı balon, bayrak ya da çiçek ile süsleyerek görsel açıdan şık görünmesini sağlayabiliriz. Protokol katılımlı açılış organizasyonu için gerekli tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edileceği için, sizin yapmanız gereken firmamızı arayıp nasıl bir organizasyon talep ettiğinizi bildirmenizdir. Bu süreçten sonrası firmamıza ait olacaktır.