Sıradanlıktan uzak modern ve göz dolduran bir açılışa firmamızın sunduğu sahne müzisyen hizmeti ile damga vurabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir sahne ve profesyonel olarak müzik hizmeti veren müzisyen ekibimiz ile firmanızın sesini uzaktan yakından herkese duyurabilirsiniz.

firma açılışı, bir firmanın büyümesine önemli ölçüde katkı sağlamaktadır. Özenle hazırlanmış ve önem verilmiş bir açılış hem firmanın hedef kitleye önem verdiğini hem de işini iyi bir şekilde icra edeceğini daha kanıtlar niteliktedir. Sahne müzisyen hizmeti de firmanın kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak hizmetler arasında yer almaktadır.

Kurumsal protokol katılımlı açılış organizasyonu, firmamızın en önem verdiği hizmetler arasında yer almaktadır. Özellikle protokol büyüklerinin katılımı ile gerçekleşecek açılışlarda her konu ankara açılış organizasyonu olarak firmamızın önem verdiği detaylar arasında yer alır. Açılışın planlanması, hazırlanması ve hizmetin gerçekleşmesi tamamen profesyonel bir firmanın gerçekleştireceği bir iştir. Bu yüzden kusursuz ve mükemmel bir görüntü ve hizmet kurumsal protokol katılımlı açılış organizasyonunun olmazsa olmazıdır. Sunacağımız hizmetlerin tamamı devlet büyüklerimizi en iyi şekilde ağırlamanıza yetecek şekilde planlanmaktadır. Özellikle kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz defile manken hostes hizmeti ile her ayrıntıyı sizin yerinize düşünecek bir firma olduğumuzu açıkça göstermektedir.

Tüm organizasyonlarda konukları karşılayan klasik ve batı müziklerinin harmanlandığı bir müzik ziyafeti sunmaktayız. Kulaklarınızın pasını silecek profesyonel bir ekiple çalışmaktayız.

Referans Görsellerimiz