Profesyonel Sunuculuk Hizmeti

Sunucu bir organizasyonun direğidir aman biri çıkar sunar deyip geçilmemesi gerekir çünkü o coşkuyu vermek özel yetenek isteyen bir durumdur ve biz bu konuda çok iddialıyız kendimize güveniyoruz.

Bastan sona kadar tüm her şeyi düzenlediniz bir sunucu eksik performansı tüm planları alt üst edebilir sunucu organizasyonda bir nevi vitrindir sizi temsil eder riske asla atılmamalı Sunucu tüm program boyunca tüm akısı sağlayan içerik etkinliğini hangi sırada yapacağını belirleyendir.

Sunucu zor anlarda aksiliklerde kıvrak zekası ile durumu toparlayan diksiyonu düzgün akıcı anlatımlara sahip olan profesyonel ve tecrübeli olmalıdır her eline mikrofon alan sunucu değildir..

Balon ve Bayrak Süsleme

Organizasyonu yapacağımız mekanda balon süsleme yanında bayrak süsleme kumaş süsleme tül süsleme çiçek süsleme mekana uygun süsleme modellerini belirleyip göze hoş gelen bir şekilde hazırlıyoruz.

Ankara’nın tüm bölgelerinde balondan kapı kemeri papatya motifleri gibi seçkin tasarımlarımızla istediğiniz zaman diliminde gelip mekanı seçkin eğlenceli bir duruma getirecek bir festival havası sizleri bekliyor olacak..

Kulladığımız kaliteli balonlar sayesinde uzun süre görselliğini muhafaza eder kurumsal renkleri ile tamamen sizi temsil eder.

Zincir balonlar bulunduğunuz çevrede farkındalık yaratmak için en doğru materyaldir.

Palyaço ve Maskot Etkinliği

Sizce hangi çocuk palyaçoya yada kostümlü masal kahramanına hayır diyebilir ?
özenle seçtiğimiz ekip arkadaşlarımız gülümsemeyi hiç bırakmayan yapıları ile organizasyonlara neşe ve mutluluk katmaktadırlar.
Çocukları saatlerce eğlendirmek gülümsetmek hoş vakit geçirmelerini sağlamak ve dikkatleri mekanın üzerine çekmek için önemli bir detaydır.
Palyaço bir organizasyonun olmazsa olmazıdır özellikle açılışlarda dikkati çekip insert dağıtımı yapar açılışa yönlendirme yapar baskılı balonların dağıtımını yapar.

Anonslu Araç Gezisi

Ses sistemi döşenmiş özel aracımız ile mağazanın lokasyonuna uygun alanlarda etkinlik öncesi sistemli bir şekilde gezer, dikkat çekmek için seçilen özel ürünlerin anonsunu yaparak, belirlenen saatlerde mağazaya halkı çağırarak en etkili daveti yapmış oluruz.

Profesyonel Danışmanlık

Firmanızın büyümesi acısından neler yapılması gerektiğini sizlere sunuyoruz
günlük etkinliklerle daha çok kitlelere ulaşıp daha çok kazanç elde etmenize yardımcı oluyoruz.
Sisteminizde kayıtlı müşteri sayısını ve günlük yaptığınız ciroları katlayarak hedeflediğiniz büyümeye daha kısa sürede nasıl gerçekleştirebiliriz bunun cabası içinde oluyoruz.

Yiyecek ve İçecek İkramı

Kim patlamış mısır ikramına ve pamuk şekere hayır diyebilir ki mantığıyla satışı desteklemek amacıyla plana alınmıştır. Anadolu insanımızın misafirperverliğini ve bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır mantığını ciroya yansıtmak amacıyla ikram edilmektedir. Hedef kalabalığı arttırmak ve bu kalabalığı satışa yönlendirmektir.

Ses Sistemi

Yapılan tüm araştırmalarda yazılı ve görsel reklamın yanı sıra ses ile yapılan hareketlendirmeninde alışveriş sürecini hızlandırdığı ve satış personelini de canlı tuttuğu kanısına varılmıştır. Satış destekleyici olmazsa olmaz olgulardan biriside ses sistemidir.

Baskılı Materyaller

Reklamlı Branda;
Mağaza önünde belirlenecek konumuna en uygun yer seçimini yaparak dikkat çekici sloganlar içeren ve dikkat çekici renklerde hazırlanmış, branda asımını gerçekleştiriyoruz. Karşı yoldan geçen yaya ve araç içerisinde yer alan hareketli hedef kitleyi yakalamak amaçlı kullanılmaktadır.
Ayaklı Fotoblog ve Mağaza İçi Afişler;
Mağaza önünde belirlenecek konumuna en uygun yer seçimini yaparak dikkat çekici sloganlar içeren

ve dikkat çekici renklerde hazırlanmış, branda asımını gerçekleştiriyoruz. Karşı yoldan geçen yaya ve araç içerisinde yer alan hareketli hedef kitleyi yakalamak amaçlı kullanılmaktadır.
İnsert;
Ortaklaşa karar verilmiş ürünlerin fiyatlı görsellerinin bulunduğu tek sayfa veya çok sayfalı dikkat çekici renk ve sloganlarla desteklenmiş tamamen satışa yönelik hazırlanmış insertlerimiz etkili tanıtım yöntemlerindendir.