Hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma iseniz eğer ve hedeflediğiniz bir profil varsa bunun için kaliteli reklam hizmetleri almanız gerekir. Hamza Küçük Organizasyon olarak faaliyet gösteren firmamız yıllardır bu alanda faaliyet göstermekte olup, müşteri beklentilerini karşılayabilecek hizmet anlayışına sahiptir. Her sektöre hitap eden açılış ve etkinliklerimizde amacımızı unutmadan hareket etmek firmamızın misyonlarından sadece birisidir. Reklamcılık faaliyetleri bir firmanın büyümesinde etkin rol oynamaktadır. Ne kadar kaliteli ve amacına uygun bir şekilde yapılırsa o kadar daha fazla kitleye ulaşabilirsimiz.

Firma olarak önceliğimiz mağazanızın görsel tasarımıdır. Genellikle açılış alanın süslenmesi olarak da geçen bu çalışmalarımızın tamamı açılış organizasyonumuz ile uyumlu olmak zorundadır. alanının süslenmesi için genellikle dikkat çekici renklerde tasarlanmış sade ve baskılı balonlar tercih ederek görselliği daha ön plana çıkarabiliriz. Hamza Küçük Organizasyon olarak faaliyet gösteren firmamız için her ayrıntı çok önemlidir. Bu yüzden de balon süslemesi sırasında renk uyumu ve balon tasarımları profesyonel kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Açılış günü ve sonrasında da bir müddet daha aynı görselliği koruyan mağazanızı düşündüğünüzden daha fazla kişi ziyaret edecek, kısa zamanda hedef kitleye mağazanızın varlığından haberdar edebileceksiniz.

Firma olarak reklamcılık faaliyetlerinde profesyonel hizmet vermeyi hedefleriz. Bu yüzden de hedef kitleye daha önceden ulaşmak ya da açılış konusunda bilgilendirmek amacıyla sosyal medya reklamlarını tercih ederiz. Genellikle sosyal medya reklamları sade ve anlaşılabilir şekilde düzenlenir. Açılışın yapılacağı lokasyona ait video ve fotoğraf gönderimi yaparak dikkatleri firmanız üzerine çekmeye çalışırız. Milyonlarca insanın kullandığı sosyal medya reklamları ile de tanıtımlarınızı yaparak hedef kitlenin görsel algıda seçici olmanızı sağlarız.

Reklamlarınızı daha geniş kitlelere ulaştırmak için ise araç ile anonslu tanıtım hizmetlerimize devreye sokarız. Dikkat çekici görseller ile araç giydirmesi yapıp, profesyonel ses kaydı ile açılışın yapıldığı bölgede yaşayan kişileri açılışa davet ederiz. Genellikle araç giydirmesinde firmanızın tercih ettiği özel fiyatlı ürünlere ait görseller yer alır. Profesyonel bir şekilde hazırlanan aracımız ile bölgedeki insanlara açılış günü hakkında bilgiler veririz. Ciro amaçlı açılış ve etkinlikler kapsamında sunduğumuz bu hizmetimizde başarı nerdeyse %100 olur. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren her firma reklama ihtiyaç duyar. Reklam hedef kitlenin dikkatini çeken çalışmalar bütünüdür. Reklamcılık faaliyetleri aynı zaman firmanız hakkında bilgi sahibi olunmasına da yardımcı olur. Firma olarak tüm bunların bilincinde olup ona göre hareket ettiğimiz için hedeflediğiniz başarıya Hamza Küçük Organizasyon ile ulaşabilirsiniz.

Referans Görsellerimiz