HAMZA KÜÇÜK ORGANİZASYON;

Satış sektörünün içinden gelen, tüketici talep ve isteklerini iyi bilen, sektörün satış arttırıcı teknikleri konusunda uzmanlanmış bir ekipten oluşmaktadır. Firmaların en büyük eksikliklerini tespit etmiş ve gelişimi için çalışmalara başlamıştır.
%100 kuruluş amacı firmalara satış desteğinde bulunmak, kampanya stratejileri geliştirmek, ciro bazlı hedefleri yakalamaktır.
Bu işe başlarken reklam ajansında edinilmiş en sabit tecrübemiz asla net sorulamayan bazı soruların cevaplarını sizler, bizlere sormadan vermekti.
Zaten bu sorular asla dile getirilemeyen ama hep düşünülen sorulardı.

 

Reklam yapacağız neye yarayacak?

Ne kadar harcayacağız ve ne kadar bize geri dönüşü olacak?
sorularının cevaplarını açıklıkla içinde barındıran bir sistem geliştirdik.
Cironuzu Katlıyoruz” sloganıyla yola çıktık.
Satış stratejilerini hedef kitlelerimizi iyi tanıyarak yönlendirdiğimizde inanılmaz sonuçlar elde ettiğimizi gördük.
Doğru zamanda, doğru ürün ve fiyat ile satışı artırmak adına yürüdügümüz bu yolda her daim başarıyı yakalamayı hedefledik.
Kullandığımız yöntemler hepinizin bildiği, biz de yapıyoruz dediği yöntemlerdi.
Farkımız; profesyonel bir şekilde bu işe yoğunlaşmamız, başardıkça heyecanımızın artıyor olması, işimize olan sevgimiz ve aşkımızdır.

Vizyonumuz

Kusursuz hizmet vermeyi hedeflediğimiz günden beri çok büyük yollar kat ettik. Bu yolda ise en büyük destekçimiz sizlerin beğenileridir. Size söz verdiğimiz zamanda ve sizin beklentilerinize uygun organizasyon planı yaparak en özel günlerinizin göze hitap etmesini sağladık.

Hizmet yelpazemizde her bütçeye ve her zevke uygun modeller barındırarak sizleri memnun etmeyi başardık. Sektörde yeni olmamıza karşın hedeflediğimiz kitleye kısa sürede ulaşmış olmamızın temelinde sizlerin beğenileri yer almaktadır. Bu uğurda sizleri memnun etmek asıl amacımız iken bunu en iyi şekilde karşıladığımızı bilmelisiniz.

Ticari faaliyetlerinizin süregelmesi amacıyla tertiplediğimiz açılış organizasyonlarımız ile kazancınıza kazanç katmanıza imkân sağladık. Ankara söz nişan organizasyonu gibi daha birçok hususta firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Misyonumuz

Her geçen gün organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısının artması yaptıkları işlerin kalitesini etkilese de firmamız bu durumdan asla etkilenmeyecek güçtedir. Gerek donanım gerek deneyimlerimiz ile sizlerin memnuniyetini kazanmak firmamızın asıl hedefleri arasında yer almaktadır.

Bunun yanı sıra markalaşma yolunda ilerlediğimiz şu günlerde daha profesyonel hizmet vermek ve hizmet yelpazemizi daha da genişletmek yine planlarımız arasındadır. Eksilmeden devam eden hedeflerimiz ile sizlere daha iyi bir hizmet vermek, daha geniş kitleye hitap etmek gerçekleştireceğimiz hedeflerimizdendir.

Hedeflerimizin büyük bir kısmını genişletmiş olmamız daha yapacaklarımızın bitmediğini apaçık ortaya koymaktadır. Kısacası Ankara organizasyon firmaları arasında koruduğumuz konumumuzu daha ileri seviyeye çıkarmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Ankara Açılış Organizasyon

Bizi Sosyal Medya’dan Takip Edebilirsiniz.