Hamza Küçük Organizasyon; güler yüzlü ekibi, alanında uzman kadrosu ve birbirinden farklı açılış konseptleri ile tüm bu sorunlarınıza ekonomik çözümler sunmaktadır. Firmamız, çözüm üreten, detaylara önem veren, kusursuz çalışmayı kendine amaç edinmiş buna bağlı müşterilerinin beğenisi her şekilde kazanan kısacası sektöre yön veren bir firmadır.

Bu yüzden her bütçeye ve her zevke uygun konseptlerimizin tamamı amacını rahatlıkla karşılayabilmektedir. Sektörde meydana gelen değişimleri takip eden, sürekli yenilikçi olmayı hedefleyen firmamızın VİP kokteyl açılışları da estetik açıdan göz doyurucudur.

Bir daveti en özel kılan unsur konsepttir. Firmamız şıklığı daha ön plana çıkaracak açılış süsleme etkinlikleri ile müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunmaktadır. Özellikle açılış süsleme öncesi belirlenen süsleme şekli diğer objeler ile uyumlu olmak durumundadır. Özellikle balon süsleme, tül süsleme veya bayrak süsleme hizmetlerimizde detaycı ve titiz bir tutum sergilemekteyiz. Yaratıcı, etkileyici, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak markanızı akılda kalıcı bir pozisyona getirebiliriz.

Açılış hizmetlerimizde mekân sahibinin kimliğini, mekânı ve zamanı daha ön plana çıkaracak detaylara yer vermekteyiz. Bunun bilinci ile kırmızı veya turkuaz halı ve protokol bariyerleri tercih ederek görsellik anlamında organizasyonumuza VİP kimliğini yükleriz.  Davetlerin girişi sırasında profesyonel ses sistemi tercih ederek etkinliklerin ortama ayak uyumlu olmasını sağlayabiliriz. Profesyonel ses sistemi özellikle konuşma sırasında ihtiyaç duyulan, hedef kitleye daha kolay ulaşmanızı sağlayan, özellikle açılış ve etkinliklerin en önemli ekipmanlarından birisidir. VİP kokteyl açılış hizmetleri sırasında da çoğunlukla tercih edilen ses sistemlerimizin tamamı kaliteli olup profesyonel ses düzeyindedir.

Hamza Küçük Organizasyon, firmanızın kurumsal kimliğine ve davetlilerin profiline uygun yaratıcı konseptler hazırlayarak mükemmeliyetçi hizmet vermeyi hedefler. Bu yüzden VİP kokteyl açılış hizmetimizde bistro masalar tercih ederek misafirlerinizi güzel ağırlamasını sağlarız. Firma renklerinizi kullanarak hazırlanan bistro masalar açılış alanının görsel açıdan daha şık durmasına da imkân sağlar. Bistro masalara hazırlanan kokteyl sunumluklar eşliğinde açılışını gerçekleştirir, misafirlerinizin beklentilerini rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Firma olarak kokteyl sunumlukları tarafımıza ait olup büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Genellikle kanepeler, tatlılar, meyve kokteylleri sunumlarımız arasında olan tatlardır. Cam bardaklar eşliğinde hazırlanan bistro masalar hem göze hem de mideye hitap edecek güzelliktedir.

Kurumsal markaların açılışı ya da şube açılışları esnasında ihtiyaç duyulacak tüm etkinlikler ve açılış organizasyonları yaratıcı bir şekilde Hamza Küçük Organizasyon tarafından sağlanmaktadır. Misafirlerinize verdiğiniz önemi açığa çıkaracak hizmetlerimiz ile davetlilerinizden tam not alabilirsiniz. Özellikle VİP kokteyl açılış hizmetleri sırasında karşılama hostesi ve servis hostesi tercih ederek ortamı bir davet havasına dönüştürmekteyiz. Hosteslerimizin tamamı alanında uzman ve güler yüzlü olup açılış boyunca misafirleriniz ile özenle ilgilenecektirler. Aynı zamanda kokteyl açılışınızı uzman kameramanlar eşliğinde resim veya videoya çekiyor açılış bitiminde de tarafınıza ulaştırıyoruz.